MOBİLYA İMALATHANESİ – 1981 yılından bu ya sektörde Kalite ve Marka olarak İsim ve Mevki sahibi olmuş firmaların İmalat boyutunu yüklenmiş ve sorunsuz teslimatlar yapmıştır 2017 tarihi itibari ile mevcut işlerimize ek olarak sektöre 2 farklı boyuttan daha değerlendirdik ya mağazalaşacak yada internetten son tüketiciye ulaşacaktık ve internet kısmında karar verdik her türlü kesme hitap edebilmek için bu alanla ilgili üstleneceğimiz işler özel mobilya tasarımı, mobilya yenileme ve yerinde mobilya restorasyonu yapmakla beraber proje sahiplerine ve ana yüklenicilere mimari tasarım, iç mimarlık, proje yönetimi ve uygulamaları hizmetleri sağlamaktadır.
Ev, otel oda ve genel mekanları, konutlar, rezidanslar, yönetici ofisleri, restoran ve mağaza gibi yaşama ve çalışma alanlarına proje bazlı kontrat ile dekorasyon uygulamaları, sabit ve hareketli mobilya tasarım, üretim ve montajı yapmaktadır.
İşletme Misyonu MOBİLYA İMALATHANESİ ; çağdaş mimarlıktaki gelişmelerin daimi takipçisi olarak, müşterilerinin ihtiyaç, beklenti ve memnuniyetleri doğrultusunda; en uygun kalite, maliyet ve teknoloji ile yüksek standartlarda hareketli ve sabit mobilya tasarım ve üretimini yapmak, hızlı ve zamanında hizmet sunmak amacındadır.

Neden Biz?

Yerinde Ücretsiz Keşif

Tecrübeli Kadro!

Kaliteli İşçilik!

Hızlı Çözümler!

 Uzun Yıllar Kullandığınız Mobilyalarınızı Bir Profesyonelin Eline Bırakmanın Zamanı Gelmedi mi?

Mobilya Boyama Cila

galeri26

Lake mobilya işleri genelde parlak olmaktadır. Pürüzleri giderme işlemlerine genel olarak parlatma işlemi denilir. Parlatma işlemi uzun soluklu ve zor bir işlemdir. Dolayısı ile ustalık gerektirir. Tecrübeli Ustalarımızla her zaman yanınızdayız.

Eski Mobilya Yenileme

galeri25

Eski mobilyanızı yenilemek mi istiyorsunuz ? Yenisi çok mu pahalı ? Eski mobilyalarınızı yenisinden iyi olma garntisi ile boyuyoruz. Lake, venge, ceviz, Altı-Gümüş Varaklı yada Eskitme. Nasıl yada ne şekilde isterseniz mobilyalarınızı yeniliyoruz.

Mobilya Tadilat ve Bakım

galeri16

Eskimiş Yatak Odası, Yemek Odası, Oturma Grubu, Banya Dolabı, Mutfak Dolabı tamir ve tadilatı ile hizmetinizdeyiz. Her türlü boya hizmeti vermekteyiz. İster lake ister ceviz, venge, meşe, fındık, naturel boya seçeneği ile hizmetinizdeyiz.